tel 03123611522     mail info@gencgrafik.com
twitter facebook header_sosyal1 rss
l Kurumsal
VİZYONUMUZ
MİSYONUMUZ
İDARİ KADROMUZ
İNSAN KAYNAKLARI

VİZYONUMUZ

 

Genç Grafik olarak bilişim sektöründeki tecrübelerimizle gelecekteki projelere gerçekleştirmek için oldukça heyecan duymaktayız. Birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızdan aldığımız güçle sektörde her zaman ilerlemek istiyoruz. Bilişim pazarındaki payımızı yaptığımız başarılı projelerle arttırmak en büyük hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

 

Her geçen gün bizimle çalışan çözüm ortaklarımızın sayısı artmaktadır. Bize duyulan bu güvenle öncelikle Ankara ve çevre ilçelerde daha sonra İç Anadolu Bölgesinde ve en son olarak da Türkiye’de bilişim sektöründe üst sıralarda yer almak öncelikli hedefimiz.

 

Referanslarımız bizler için oldukça değerlidir. Bize sağlanan güvenin en önemli göstergesi olan referanslarımızla birlikte yeni çözüm ortaklarımıza en iyi uygulamaları sağlayacağımız gösteriyoruz.

 

Genç Grafik olarak yaptığımız işi ciddiye alıyoruz ve profesyonel ekibimizle en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

MİSYONUMUZ

Genç Grafik, Networking, web programlama , ticari otomasyon ve oem alanlarında Ankara Keçiören ve çevre ilçeler başta olmak üzere tüm Türkiye’de lider bir şirket olmayı amaçlamaktadır.


Bu amacı gerçekleştirmek için sanal pazarlama alanında kendimize amaç olarak siz müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedef olarak belirledik. Sektörde yer alan eksiklikleri gidermek adına proje geliştirme süreçleriyle her zaman bir adım daha ileriye gitmek hedeflerimiz arasındadır.

Hizmet verdiğimiz alanlarda her zaman önde gelen firmalar arasında yer alarak en iyi hizmeti sağlamak şirketimiz için en önemli konulardan biridir. Bu politikamız sayesinde bilişim alanında öncül firmalardan biri olmak için sürekli çalışıyoruz.

Açık İş İlanları